Nabízíme Vám tyto výrobky:

Plastová okna

IDEAL 4000 Classic

profil15-komorové profily pro plastová okna s klasickou konstrukcí plošně zarovnaného křídla, se stavební hloubkou 70 mm. Jedná se o plně funkční systém plastových oken s dorazovým těsněním. Vyznačující se zejména těmito vlastnostmi:

 • Odolnost proti vloupání díky dozadu posazené Euro- kovací drážce, lze využít velké uzavírací prvky
 • Rámy a křídla s nataženým těsněním, které zamezí průniku vody
 • Spolehlivé připevnění kování skrze více stěn v profilech – plastová okna s dlouhou životností možností jejich seřízení ve všech směrech
 • Mnoho doplňkových profilů, optimální možnosti spojování a sestavování do prosklených stěn a zimních zahrad
 • Variabilnost systému umožňuje různé kombinace rámů a křídel.
 • Plastová okna vynikající tepelně izolačními vlastnostmi Uf = 1,2 W.m-2K-1 (včetně výztuhy)

IDEAL 4000 Round Line

profil25-komorové profily pro plastová okna s plošně předsazeným výrazně zaobleným křídlem se stavební hloubkou 70mm. Designově zajímavé řešení systému plastových oken s dorazovým těsněním. Vyznačující se zejména těmito vlastnostmi:

 • Odolnost proti vloupání díky dozadu posazené Euro- kovací drážce, lze využít velké uzavírací prvky
 • Rámy a křídla s nataženým těsnění, které zamezí průniku vody
 • Spolehlivé připevnění kování skrze více stěn v profilech – dlouhá životnost oken a možnost jejich seřízení ve všech směrech
 • Mnoho doplňkových profilů, optimální možnosti spojování a sestavování do prosklených stěn a zimních zahrad
 • Variabilnost systému umožňuje různé kombinace rámů a křídel.
 • Plastová okna vynikající tepelně izolačními vlastnostmi Uf = 1,2 W.m-2K-1 (včetně výztuhy)

Vzorník barev a dřevodekorů plastových profilů: ALUPLAST

Trojsklo

Veškerá námi dodávaná okna lze vybavit izolačním trojsklem jehož tepelně izolační vlastnosti jsou Ug=0,7W/m2K. Naproti tomu izolační vlastnosti námi standardně dodávaného dvojskla činí Ug=1,0W/m2K(popř. 1,1 u speciálních druhů skel). Trojskla jsou doporučována zejména do pasivních popř. nízkoenergetických novostaveb. U tohoto zasklení však počítejte s vyšší cenou. V naší nabídce naleznete i různá ornamentální skla apod.

 

Profil Gealan S 8000 IQ- 6-komorový profil

 

- stavební hloubka 74 mm

- celoobvodové kování Sigenia Aubi

- odolnost proti vloupání

- dvojité těsnění

- zvuková izolace

 

 

 

Hliníkové profily

Aluprof MB-60E

Jedná se o profil s tříkomorovou stavbou o stavební hloubce 60 mm, který nabízí vysokou konstrukční tuhost a pevnost při zachování ekonomických nákladů. V Profilech jsou použity profilované tepelné můstky tvaru omega o šíři 14 mm z polyamidu zesílené skleněným vláknem. Tvar můstků zvyšuje pevnost profilů a usnadňuje jejich odvodnění, což zajišťuje správnou tepelnou izolaci v jakýchkoli atmosférických podmínkách. Těsnění z EPDM zaručuje dobrou termickou izolaci křídel dveří, a také nepropustnost průniku vody a vzduchu.

EUROOKNA

Eurookno IV 68 - dřevěná okna od českého výrobce - firmy tww

- třívrstvý lepený dřevěný hranol

- možný druh dřeva: smrk, borovice, meranti

- stavební hloubka 68 mm

- okenní kování SIGENIA AUBI s bezpečnostními prvky, uzavírací body po 80 cm

- nosnost křídla do 120 kg

- bezpečnostní klika

- 4 polohy otevírání pomocí jedné kliky (otevřeno, zavřeno, letní větrání, zimní větrání)

- pojistka proti svěšení křídla a chybné manipulaci s klikou

- na přání termodistanční sklolaminátový rámeček SWISSPACER a TGI

- celoobvodové těsnění eurookna je v drážce křídla. Je v rozích pevně spojené a trvale pružné.

- hliníková termookapnice, eloxovaná s úplným přerušením tepelného mostu

- přídavná okapnice na křídle

- Uokna = 1,2 W/m2

- zvukový útlum Rw = 32 dB

 

Termookno IV84

Kromě výše uvedeného se liší:

- čtyřvrstvý lepený dřevěný hranol

- stavební hloubka 84 mm

- izolační trojsklo

- Uokna = 0,82 W/m2K

 

Termookno IV84 - Top Ttermo

Kromě výše uvedeného se liší:

- čtyřvrstvý lepený smrkový hranol s vloženou vrstvou tepelné izolace

- možný druh dřeva: smrk

- dvojité těsnění

- Uokna = 0,70 W/m2K

- zvukový útlum Rw = 33 dB

 

Ke všem oknům zdarma dodávána servisní sada prodlužující jejich životnost

 

Níže si můžete stáhnout katalog výrobce v pdf s kompletním sortimentem včetně vzorníku barev a skel:

Produktový katalog výrobce tww

 

Parapety

V naší nabídce jsou vnitřní i vnější parapety několika typů v provedení široké škály barev. Vnitřní plastový parapet - Ergis - tloušťka 20 mm - šířka od 160 do 600 mm - maximální možná délka 600parapety0 mm. Vrchní strana upravena renolitovou fólií. Možné dekory - bílá, mramor, buk, zlatý dub. 

Venkovní parapet - tažený či ohýbaný hliník ohýbaný hliník - tloušťka 1 mm, šířka 50 - 440 mm - maximální možná délka 6000 mm, Úprava práškovou barvou a následné vypálení v peci. dekory - bílá, hnědá tažený hliník(je dražší) - tloušťka 1,8 mm (při šířce 50 - 240 mm) a 2,8 mm (při šířce 260 - 340 mm) maximální možná délka 5850 mm. Úprava práškovou barvou a následné vypálení v peci - záruka na povrch 10 let. dekory - bílá, stříbrná, bronz, hnědá. Ke všem parapetům venkovním i vnitřním jsou dodávány boční krytky v barvě parapetu.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. sitPřestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

Dodavatel: KASKO

Vchodové dveře

dveře5-komorové profily se zarovnanými hranami se stavební hloubkou 70 mm. Dostatečně robustní profilová konstrukce osazená masivní pozinkovanou ocelovou výztuží, zaručující jistotu dlouholeté bezchybné funkce vchodových dveří. Výrobky nabízíme i ve škále různých barevných imitací. Rám dveří je možné osadit libovolnou dveřní výplní.

Inspiraci při výběru dveřních výplní můžete nalézt v katalogu našeho dodavatele:

VP trend, spol s r.o.

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou praktickým doplňkem, který zabírá minimálnídverep prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří. Velmi často se využívají ve výklencích, šatnících nebo skříních. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení s mechanickým uzavíráním, magnetem nebo zámkem.

Dodavatel: KASKO

Žaluzie

Horizontální žaluzie

HORIZONTÁLNÍ žaluzie ISOdesign ® – ovládané řetízkem s hliníkovýmnávodi lamelami. Moderní převodové ústrojí zaručuje extrémně dlouhou životnost a bezporuchovost. Jedinečnost celého technického systému spočívá ve velmi jednoduchém ovládání prostřednictvím kuličkového řetízku. Pohybem kuličkového řetízku spojeného spojkou, lamely spouštíte, vytahujete i naklápíte. Lamely, které pomocí řetízku ovládáte, se dají při vytahování či spouštění stabilizovat v jakékoliv poloze. Předchozí systémy žaluzií tuto dvojí funkci (naklápění a spouštění lamel) prováděly pomocí vytahovací žaluziové šňůry(vytahovaní) a naklápěcího táhla(tyčky) , kterým se provádělo naklápění lamel. Geniální systém žaluzie ISOdesign ® tuto funkci spojil do jednoho ovládání – tento způsob je ve světě známý také někdy pod označením „MONOCOMAND“.

Vertikální žaluzieverikal

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte váši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

 

Dodavatel: KASKO

 

Garážová vrata a předokenní rolety

 

Garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou vrobena z hliníkových lamel, které se navíjejí do boxu instalovaného do nadpraží otvoru uvnitř objektu. Mají tedy oproti sekčním tu výhodu, že zabírají méně místa. Pohon vrat je standartně elektrický s dálkovým ovladačem. Vrata jsou vybavena nouzovou klikou pro mechanické otevření v případě výpadku proudu. Z hlediska bezpečnosti jsou vrata vybavena protipádovou brzdou. Vrata jsou dodávány s různě výkonými motory dle velikosti vrat. Hliníkové lamely je možno vybrat z větší škály barevných odstínů. Lamely jsou plněny polyuretanovou pěnou a je možné vybrat si jejich tloušťku ze 3 rozměrů. Tato má vliv na tepleně izolační vlastnosti vrat. ..Stáhněte si návod na ovládání vrat zde:Návod pro ovládání garážových vrat

Předokenní rolety

Předokenní rolety pomáhají účinně snižovat hluk v místnosti a ještě více zvyšují tepelněizolační vlastnosti nově osazeného okna. Předokenní rolety dodáváme z technických důvodů pouze na námi dodávaná okna.

Dodavatel: KASKO

Dodací lhůty:

Plastová okna, dveře: cca 3-5 týdnů

S delší dodací lhůtou počítejte zejména u dveří či oken v dekoru či s dveřní výplní.

Dřevěná Eurookna: cca 6 týdnů

 

Žaluzie, sítě, shrnovací dveře, garážová vrata:

7 - 14 dní

Delší dodací lhůta platí spíše pro garážová vrata.

 

Informace

Pro více informací o dodacích termínech kontaktujte naše firemní poradce, či si můžete stáhnout poptávkový formulář